Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınız belirlediğiniz adresten alınarak eşyaların ambalajları ve mobilyaların de-monte işlemleri yapılarak taşınmasını istediğiniz adreste mobilyaların monte işlemi yapılarak teslim edilir. 

Parça veya kısmi eşyalarınızın Türkiye’nin her tarafına naklini, Türkiye’de lider ve öncü firma olan Ateşoğulları Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat ile aklınızda soru işareti kalmadan güvenle gönderebilirsiniz. Parça eşya taşıma seferlerimiz günlük ve haftalık ve aylık olmak üzere organize edilir. Parça eşya taşıtacak müşterimize uygun bir zamanda uygun ücret karşılığında parsiyel ( parça eşya ) eşyalarının nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimizle sizi yüksek parça eşya nakliyat masrafından kurtarmayı düşünüyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti olmaksızın parça eşyalarınız kargolarınızı güvenle firmamızı tercih seçebilirsiniz. Ateşoğulları Evden Eve Nakliyat olarak Parça Eşya Taşımalarınızda Kurumsal olarak da hizmet vermekteyiz. Şehir içi şehirler arası nakliye firmaları için de çalışmalarımız vardır. Evden eve nakliye firmaları elinizde bulunan parça eşyalarınızı zamana uygun olarak Ateşoğulları Evden Eve Nakliyat firması ile güvenceyle parça eşyalarınızı gönderebilirsiniz.

Parça eşya : Yazlık eşya, çeyiz eşyası , öğrenci eşyası, bekar eşyası, yemek takımı, koltuk takımı gibi hacmi büyük yer kaplayan eşyalardır. Ankara İstanbul arası düzenli olarak parça eşya taşımacılığı için kargo seferlerimiz mevcuttur.

Parça eşya taşıma hizmetinde haftalık seferler.  Tüm Şehirlere , her hafta çarşamba günleri İstanbul’dan Ankara’ya parça eşya taşıma hizmetinden yararlanın karlı çıkın.