Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız eşyalarınızı güvenle evinizden alır ve yeni evinize taşır.

Bunun için kapalı kasa kamyonlarımızla sağlıklı bir şekilde taşınırlar. Asansör araçlarımızla da eşyalarınızı apartman içi sorunlarınızdan da kurtulmanıza yardımcı olur. Sorunsuz taşıma ve güvenli nakliyat artık yanı başınızda. Ateşoğulları Evden Eve Nakliyat, 1980 yılından berri Ankara il ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Müşteri beklentilerinin karşılanması ve aşılmasına yönelik olarak uluslararası standartlar ile ve uyumlu,güvenli, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak, kusursuz hizmetler sunmak , anlaşma öncesinde ve sonrasında mükemmel hizmet vermek amacını taşımaktadır.İstenildiği taktirde Hidrolik Asansörler Kiraya Verilir.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde teknolojik yeniliklerden faydalanarak asansörlü nakliyat araçları ile eşya taşımaktadır.

Asansör araçlarımız 56 metreye kata kadar çıkmaktadır. Evden eve nakliye firmaları ve kirlama hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 444 1980 numaralı Çağrı Merkezini arayarak detaylı bilgi ve randevu talep edebilirler. Firmamızdan talep edildiği taktirde asansörlü nakliyat araçlarımızı kiraya vermekteyiz. Asansör kiralama hizmetinden yararlanmak için bizimle irtibata geçin.

Daha sayamadığımız Ankara asansörlü nakliyat hizmetini kullanan müşterilerimize firmamızı tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Taşıma işlemi yapılacak bina cephesi ve durumuna göre hidrolik asansörler 18. kata kadar yetişmektedir. Deneyimli operatör sertifikalı personellerimiz hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat işlemlerinde ve gerektiği durumlarda asansör kiralama hizmetinden yararlanılmaktadır.

Hizmetlerimizdeki başlıca kurallarımız şunlardır.

Ateşoğulları evden eve nakliyat firmamız tüm Türkiye’nin her il ve ilçelerine nakliye hizmeti ile tüm taşmacılık işlemlerinde her zaman